Проект «ТОРАТЕРАПІЯ»

      Сьогодні, 24 листопада, на online- зустрічі з «ТОРАТЕРАПІЇ» психолог Тетяна Резуненко разом з учасниками проекту «Турботливий зв’язок»  розглянули тижневий розділ ТОРИ  «Вайеце»: «І вийшов (залишив) Яків з Беер-Шеви і пішов до Харану». Події цього розділу являють собою короткий зміст історії єврейського народу. Шлях, виконаний Яаковим, від виходу з рідного дому до повернення розтягнувся на довгі роки і був насичений подіями. Усі моменти життя таять важливі уроки для нас. Частину з них ми розглянули на online- зустрічі.

     Яаков зупиняється у незвичайному місці на ночівлю. Він бачить незвичайний сон від Всевишнього — пророчий, з обіцянками та благословеннями, зі сходами до небес, якими ангели сходять і сходять. А що це означає для нас? Там, де єврей з трепетом схиляється в молитві, це і є особливе місце — брама Небес, що з’єднує небесне та земне.

    Потім Яків обіцяє, що від усього, що Бог дасть йому, він відокремить десятину. Ця тема активно обговорювалася у групі, як і тема важкої тривалої праці Яакова. Одна з учасниць відзначила «животворну силу праці».

     На чужині Яаков збудував свій дім, Дім Ізраїлю, став родоначальником 12 колін. У цьому вся душа єврея — загартуватись у труднощах і повести за собою весь світ!

Бажаємо всім спокійної та мирної Суботи!

ШАБАТ ШАЛОМ!

Комментарии закрыты.