Жіночий клуб «ЕСТЕР»

Завдяки проекту «ТУРБОТЛИВИЙ ЗВ’ЯЗОК», 12 лютого, відбулася чергова online-зустріч у жіночому клубі «Естер». Не випадково представниці прекрасної статі з великою цікавістю розглядали жіночу тему через призму історії мудрого царя Шломо, який мав 700 дружин та 300 наложниць. Чому така тема виникла? Наближення весни? «Шерше ля фам» — шукайте жінку, як кажуть французи? Настання жіночої ери машіаха? Чи усвідомлення ролі жінки в єврейській родині, де чоловік називає свою дружину «шалом байт» — та, що творить світ у домі?

У книгах Святого Письма багато алегорій. Що ж у цьому випадку? Така величезна кількість дружин, що, здається кожну особу знати неможливо. Але подивимося з іншого ракурсу: Шломо вихваляє мудру дружину, про таку дружину співається щосуботи. Якщо під мудрістю розуміти благочестиву гідну дружину, тоді така колосальна кількість дружин царя і натякає на ту небувалу мудрість, яку мав Шломо. Він написав приголомшливі книги: Мішлей — книгу притч, Коhелет — повчальну книгу, Шир hа ширім — надзвичайно прекрасну пісню любові.

Тема висвітлилося у всьому значенні, бо без любові не було б самого життя. Жінка може все, оскільки має величезну силу, мудрість і здатність запалити любов.

Будьте щасливими, дорогі жінки, і будьте коханими!

Комментарии закрыты.