Проект «ТУРБОТЛИВИЙ ЗВ’ЯЗОК»

12 травня о 20.00 стартував в Ізраілі національний день Пам’яті. По всій країні лунала сирена, друга сирена пролунала вже сьогодні 13 травня об 11.00 ранку. Ця сирена звучала 2 хвилини після чого відбулася пам’ятна церемонія на горі Герцля в Єрусалимі. 13 травня відбулась online-зустріч для учасників проекту «ТУРБОТЛИВИЙ ЗВ’ЯЗОК» (Проект за підтримки JDC www.jdc.org) присвячена 76-й річниці Незалежності держави Ізраїль. У непростий час нам випало жити і сьогодні ми згадували через  що пройшов єврейський народ, щоб отримати свою незалежну державу. Яку ціну заплатили, щоб називатися незалежною країною. Учасники online-зустрічі говорили про те, як часто в сучасній історії єврейського народу здавалося, що все зовсім безнадійно та все безповоротно втрачено. Та щоразу, знову і знову народ вставав з попелу і не тільки вертав усе, здавалося втрачене, але й досягав нових вершин.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху сказав: «…єврейський народ, завжди мріяв про мир, але поки він залишається під загрозою ми не складемо мечі».

З Днем незалежності Ізраїлю! Бажаємо миру та процвітання цій прекрасній країні! Багатства та довгих років життя мешканцям Ізраїлю, а також любові та сили!

Комментарии закрыты.