Ізраїль: від мрії до реальності

     22 квітня наша віртуальна платформа об’єднала десятки учасників проекту «ДАВАЙ ПІДКЛЮЧИМОСЯ» навколо визначної дати — 78 –річниці Дня Незалежності держави Ізраїль. Тема нашої online-зустрічі «Ізраїль: від мрії до реальності» стала не просто історичним екскурсом, а справжнім зануренням у дивовижну історію успіху, незламності та віри. Пирсутні святкового заходу були не лише слухачами , а й дуже активними учасниками.

      Незважаючи на онлайн-формат, зустріч була надзвичайно теплою. Відеоматеріали про краєвиди Єрусалиму та Тель-Авіва, а також щирі привітання учасників створили відчуття єдності.

     Ми завершили захід з усвідомленням: «реальність» — це лише питання часу, зусиль та сили мрії. Вітаємо Державу Ізраїль зі святом і дякуємо всім, хто долучився до нашої святкового заходу!

 З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, ІЗРАЇЛЮ!

Comments are closed.